تبلیغات
عـــــــصر طـــلایـــی ظهـــــــور - بسیجی ماندن رمز تحقق وعده تخلف ناپذیر الهی
عـــــــصر طـــلایـــی ظهـــــــور
اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

بسیجی ماندن رمز تحقق وعده تخلف ناپذیر الهی

هرچند امروزحقیقتا دنیا پرازظلم و جورشده و جهان تشنه نسیم عدالت مهدوی است اما برای ظهور شرط بزرگی لازم است و آن ایمانهای محکم و انسانهای صالح با اراده های قوی ست که در روایات از آنها ، بنام زمینه سازان ظهور نام برده شده است . در واقع وجود یاران امام عصر عج مهمترین نشانه و شرط برای تحقق واقعه شریف ظهوراست . این راز بزرگی ست که امسال در جشن بزرگ عاشقان ولایت و امامت ،  با زیبایی تمام مورد تاکید نائب امام زمان، رهبری عزیزمان ، قرارگرفت . رهنمودی که دریافت آن و عمل کردن به آن ، به فتح قله پیروزی نهایی یعنی همان ظهور حضرت صاحب الزمان ارواحنا فداه خواهد انجامید .انشالله . بسیجی ماندن ، یعنی خلوص و اتصال درونی عمیق با خداوند ، در خط ولایت ماندن ،  ،ثابت قدم ماندن در امتحانهای آخرالزمان ،اتحاد و همدلی برای رسیدن به بلندترین قله آرمان الهی یعنی برپایی حکومت اسلامی درجهان .امسال درجمع فدائیان ولایت ، درعید غدیر خم ، رهبرعزیزمان درباره راز تحقق وعده الهی  چنین فرمود :

بسیجی ماندن رمز تحقق وعده تخلف ناپذیر الهی درباره پیروی نهایی ملت ایران است .

چه زیبا فرمود نائب امام زمان که برای تحقق ظهور ، باید بسیجی شد و بسیجی ماند . فرج امام زمان عج به عملکرد ما بستگی دارد . این نیست که بنشینیم و تنها جستجوگر مصادیق و علایم ظهور در روایات باشیم ، بررسی روایات و علایم ظهور یکی از هزاران وظیفه ای ست که بر عهده منتظران و یاران حقیقی امام زمان ارواحنا فداه است . ما مشتاقان مقدم یار ، اگرچه یعقوب وار ، به آیین همه منتظران ، درجستجوی نشانه های ظهور آن یار آسمانی هستیم اما درعمل نیز در عرصه یاری او پیش قدم خواهیم بود . ان شالله .  آگاهی بر بسیار نزدیک بودن واقعه شریف ظهور بشارتی انرژی بخش و همت افزاست درمسیر جرکت ما نه مانعی برای جرکت و تلاش ما و نه بهانه ای برای ناامیدی و یاس و سستی ما که (انه لا ییئس من روح الله الا القوم الکافرون ). اگرانسانی بداند که در آستانه تحقق یک وعده الهی تخلف ناپذیر است یقینا تلاش و کوشش او برای رسیدن به آن قله رفیع صد چندان خواهد شد و این  همان زمان شناسی و موقعیت شناسی ست که یک بسیجی حقیقی باید به آن مسلح باشد. اما هرلحظه با خلوص و دعا و توکل و تضرع به درگاه الهی قدمی از درون به سمت ظهور برداشتن و با خدمت به مردم ، تلاش برای رفع نیاز دیگران ، آموختن علم و جرکت درجهت عدالت و ایمان قدمی در بیرون برداشتن لازمه رسیدن به فتح نهایی ست. ظهور قله ای ست که  با همت ما فتح خواهد شود نه آنکه بنشینیم تا خداوند آن را برساند . برای رسیدن به ظهور باید حرکت کرد و به آن رسید و دیدگاه تعلیم داده شده در ادعیه ائمه معصومین یعنی  " انهم یرونه بعیدا و نراه قریبا" یقینا سبب تلاش بیشترما خواهد بود .انشالله.

امابه فرموده ی رهبرعزیزمان ، برای رسیدن به ظهورباید همت و تلاش را مضاعف کرد و برای رساندن پرچم بر قله ی افتخار این راه نورانی کمک کرد و امام زمان و نائب اورا یاری رساند و برای قدم برداشتن عملی در مسیر ظهور باید بسیجی ماند . این یک بار امانت الهی ست که بردوش مانهاده شده است. منتظری که مبشرظهور امام زمان ارواحنا فداه است ، یقینا باید به رمز و راز تحقق ظهور حضرت مهدی عج آگاه باشد و به فرموده رهبری عزیزمان این رمز و راز چیزی نیست بجز بسیجی ماندن .

افرادی بودند را که تا لحظه آخر درخیمه امام حسین ع بودند اما شب آخر جزو ریزش ها شدند و کسانی بودند که تا لحظه آخر در برابر امام بودند اما به سبب تقوایی که درجایی به خرج داده بودند ، نامشان در زمره ی یاران امام حسین علیه السلام ثبت شد.بسیجی ماندن توفیق الهی ست . هرکسی نمی تواند بسیجی حقیقی باشد وباقی بماند .بدون نظر لطف حضرت دادار و تلاش بسیارنمی توان به سعادت یار ولی خدا بودن و نعمت بسیجی شدن نائل شد .اما آیا بسیجیان امروز همان یاران امام عصرعج هستند که در روایات به عنوان زمینه سازان ظهور از آنها نام برده شده است ؟

آیا یاران امام عصر عج همان بسیجیان اند ؟

به فرموده رهبری عزیز ، رمز و راز تحقق فرج بسیجی ماندن است ، تحقق فرج بدون وجود یاران امام عصرعج ممکن نیست .اگروجود بسجیان لازمه ظهور است ، پس یاران امام زمان همان بسیجیان اند زیرا مهم ترین شرط فرج وجود یاران صالح و با اخلاص بالا ، اراده های قوی و قدرت علمی و روحی وافر است .پس نسل امروز بسیجیان ولایی همان کسانی هستند که استحقاق یاری امام عصرعج را دارند . نسلی که از آزمونها و فتنه های زمانه سر افرازبیرون آمده اند و با حرکت پشت سر رهبری عزیز می رود تا رمزتحقق وعده الهی باشند. نسلی که با خلوص درونی و جهاد اجتماعی و وحدت حول ولایت خصوصا در سال گذشته و بعد از فتنه 88 ، استحقاق خود را برای یاری امام زمان عج نشان دادند . آنان که فرقی نمی کند که در کجا و با چه عنوانی هستند ، مهم این است که اخلاق بسیجی دارند . این نوشتار بررسی صفات بسیجیان حقیقی و مبشران واقعی ظهور در کلام نائب امام زمان عج است . مجاهدانی که پیشتاز در این قافله با شکوهند ، زمینه ساز ظهورند ......و اولین شاهدان طلوع خورشید جمال یار از افق کعبه .سیدشهیدان اهل قلم چنین نوشت: بسیجی ها دلباخته حقند و ما دلباخته بسیجیها هستیم، آنها سربازان امام زمان و پیوستگان به او هستند و اگر تو در جستجوی موعود خویش هستی او را در میان سربازانش بجوی! (گنجینه آسمانی/ص۸۷)    


عشق و ایمان  و بصیرت و همت:

در گفتار رهبری عزیز بارها و بارها  ، این رمز و راز فرج برای هرکس که طالب ظهور یار است تشریح شده است . قدم اول برای حرکت به سوی ظهور انسان کامل ، داشتن  یک ارتباط عمیق درونی با خداوند متعال است . رابطه ای میان محب و محبوب حقیقی انسان که درتمام عرصه های تلاش ، انسان را برای مجاهدت و ایثار آماده می کند . اگر این قدم اول درونی محکم و استوار برداشته نشود و ارتباط میان انسان با آن محبوب جان ، شکل درستی نگرفته باشد امکان رسیدن به ظهور درونی ممکن نیست . و اگر ظهور درونی در ما اتفاق نیفتد ازبهره و نصیب معنوی در ظهور امام زمان عج محروم خواهیم شد .عشق به خداوند و دعا برای امام زمان و ایمان به ظهور لازمه بسیجی ست .امام حسن عسكرى(علیه‌السلام)  می فرمایند:هیچ كس از فتنه‌ها و فسادها و سختى‌ها و امتحانات در زمان غیبت آن حضرت(علیه‌السلام) نجات نمى‌یابد، مگر كسی كه خداوند او را در اعتقاد به امامت ایشان ثابت قدم فرموده باشد، و او را در دعا براى تعجیل فرج موفق فرموده باشد. در روایت دیگری از رسول خدا که صلوات خداوند بر او باد نقل شده که منظور از "الذین یومنون بالغیب " و تفسیر ایمان به غیب ، ایمان به ظهور قائم است ، بدون ایمان به خداوند و اعتماد به وعده الهی ، چگونه میتوان دراین راه ثابت قدم ماند ؟

رهبری عزیز دراین باره می فرمایند:

" انسانى كه ایمان ندارد، محورى براى حركت خود نمیتواند تصویر كند. انسانى كه از احساس عاشقانه و عمیق قلبى برخوردار نیست، نمیتواند این حركت را ادامه دهد و استمرار بخشد. انسانى كه همت ندارد، به كارهاى كوچك، به فرازهاى محدود اكتفاء میكند؛ چشم به برترین قله‌ها نمیدوزد. انسانى كه بصیرت ندارد، راه را عوضى میرود؛ اگر عشق و ایمانى هم در او هست، آن را در راه غلط مصرف میكند، كجراهه میرود. عشق و ایمان، همت و بصیرت؛ اینها را انقلاب به مردم ما و جامعه‌ى ما داد؛"

ارتباط با خداوند و ایمان قوی لازمه ماندن در مسیر ظهور است . رهبری عزیز همه بسیجیان و یاران امام زمان را  به تقویت این ارتباط درونی توصیه می کند و می فرماید:

"ارتباطتان، ارتباط دلهاى پاك و بى‌آلایشتان را با خدا روزبه‌روز قوى‌تر كنید؛ از خداى متعال مدد بخواهید. این احساس مسئولیتى كه در شما هست، این احساس مسئولیت را روزبه‌روز بیشتر كنید و مثل نقطه‌ى مشتعلى كه اطراف خود را مشتعل و نورانى میكند، در محیط خود اثر بگذارید."

جهاد و حضور درتمام عرصه های تکلیف الهی :

"مكتب بسیج، مكتب مجاهدت معنوى و مخلصانه است."- در میدان صبحگاه ستاد نیروى مقاومت بسیج -1384/6/2

تمام عرصه های علمی و جهادی و فرهنگی، برای یک بسیجی حقیقی محلی برای خدمت رسانی به خلق خدا و نیکی کردن به بندگان اوست. انسانی که خداوند را دوست می دارد تمام مخلوقات اورا نیز دوست می دارد و برای خیر رساندن به آنها ازهیچ تلاش و کوششی دریغ نمی کند . بسیجی حقیقی با اخلاص ، خود را  فدای کمک به خلق خدامی کند و در هر عرصه ای که نیاز بود پیش قدم می شود .احساس مسئولیت و انجام تکلیف الهی در تمام عرصه ها وظیفه بسیجی ست . امیرمومنان : اکثر یاران حضرت مهدى جوانانند. (بحارالانوار، ج 52، ص 332.) رهبری عزیز می فرمایند:

"شما جوانان عزیزی كه امروز در مجموعه‌ی بسیج حضور دارید و نیروی مقاومت، سازماندهی شما را بر عهده گرفته است، احساس و تلقی‌تان از مسئولیت یك انسان در قبال اسلام باید این باشد كه میتوانید مؤثر باشید، میتوانید این حركت عظیم را سرعت ببخشید، میتوانید گره‌هائی را باز كنید، میتوانید در مقابل تهاجمهای گوناگون ایستادگی كنید؛ چه تهاجم سیاسی، چه تهاجم تبلیغاتی، چه جنگهای روانی و چه احیاناً تهاجم نظامی." - در دیدار با بسیجیان فارس -14/2/1387

رهبری عزیز  انقلاب مارا همان شجره طیبه الهی معرفی می کند و بسیجان را میوه ها و ثمرات این نهال پاکیزه که بدست امام راحل بنا نهاده شده است .و به ما می آموزد که بسیجی باید درتمام عرصه های مجاهدت و تلاش برای رشد کشورفعال باشد  مسئولیت پذیری  جزو مشخصه های بسیجیان حقیقی ست :

"یك روز نیازِ حركت دفاعى در درون جامعه بود، یك روز نیازِ حركت دفاعى در مرزهاى كشور بود، یك روز نیازِ به علم و دانش است، یك روز نیازِ به تحكیم عقاید و ایمانهاست، یك روز نیازِ به خدمتگزارى است؛ در همه‌ى این شرائط، میوه‌هاى متناسب با فصل در اختیار مردم گذاشته میشود. این حركتِ انقلاب است."- در دیداربا جهادگران بسیج سازندگی - 31/6/1389

زمان شناسی و ولایت مداری:

اگر ، همان زمان که سفیر امام جسین ع به کوفه رسید ، مومنان بیشتری به نور بصیرت الهی مجهز بودند ، و خطیر بودن موقعیت زمانی خود را درک می کردند ، امام حسین ع و یارانش تنها نمی ماندند و اهل کوفه این چنین فرصت سوز تاریخ نمی شدند . درک نکردن موقعیت زمانی و دیربیدارشدن ازخواب دنیا پرستی بسیارخطرناک است زیرا  گاه مسئولیت گناهانی بزرگ تا قرنها بعد را بر دوش انسان می اندازد. اما آیا امروز درموقعیت و زمان خطیری نیستیم ؟  شرایط امروز ما تا چه حد شبیه شرایط مردم کوفه است؟ آیا سفیران بشارت آمدن امام زمان عج درمیان ما نیستند؟ کسانی که هر روز بشارت آمدن او را می دهند ؟ آیا رهبری عزیزمان ، دکتر احمدی نژاد ، وبسیاری از بزرگان ، هر روز بشارتی از آمدن آن یار نازنین به ما نمی دهد ؟  بسیجی حقیقی کسی ست که زمان شناس باشد . آنگاه که لازم است صبر علوی کند و آن زمان که لازم است عمار علی شود و آن زمان که لازم است یاری کننده سفیر امام زمانش .

اگر آنروز بنابر تشکیل دولت حسینی بود و مسلم بن عقیل ، سفیر امام ،  امروز  هدف انقلاب ما ، تشکیل دولت جهانی امام زمان عج است و سفیران تشکیل دولت جهانی امام زمان عج درمیان ماهستند . بسیجی کسی ست که این حقیقت را درک کند و زمان شناس باشد . آیا زمان را درک می کنیم و فرصت بزرگ تاریخی خودرا بازمی شناسیم ؟ اما آیا حقیقتا امروز در آستانه ظهور امام زمان عج و تشکیل دولت جهانی اسلام هستیم ؟ رهبر عزیزمان می فرماید:

"عزیزان من! كشور شما و ملت شما در یك پیچ خطرناك تاریخى در حال حركت است. سى سال است ما داریم این پیچ را طى میكنیم. به نقاط خطرناك، خطرخیز رسیدیم، از آن عبور كردیم؛ لكن تمام نشده. این نقطه‌ى حساس تاریخى فقط مربوط به تاریخ ایران نیست، مربوط به تاریخ امت اسلامى است. امت اسلامى كه قرنهاست دچار ركود است، مورد تحقیر است، دچار عقب‌ماندگى از كاروان تمدن است، دچار برخى یا بسیارى حكام و زمامداران فاسد و دیكتاتور است، امروز نوبت این فرا رسیده است كه امت اسلامى خود را از زیر بار این همه مشكلات، این همه آلودگى‌ها، این همه گرفتارى‌ها خلاص كند."

استقامت وایستادگی در راه حق :

امروز که آخرین لحظات طلوع نهایی خورشید هستیم ، استقامت و پایداری بیشتری برای اهل حق و یاران امام زمان لازم است تا آرمان الهی حکومت جهانی اسلام به محقق گردد انشالله .امام علی (ع) درباره یاران امام زمان عج می فرماید :« مردانی كه خدا را آن چنان كه شایسته است ، شناخته اند ، و آنان ، یاران مهدی (ع) در آخر الزمان اند » و در جای دیگر امام صادق (ع) می فرمایند :« آنان مردانی اند كه دل هایشان گویا پاره های آهن است (سخت تر از سنگ ) ، بدون هیچ تردیدی نسبت به ذات مقدس خداوند»این باور آنقدر با صلابت و استوار است كه بلاها و امتحانات ، آرامشش را به تلاطم نمی افكند و شبهات و سؤالات در آن رخنه نمی كند . دلهای آنها حرم امن خداوند است .نتیجه این بینش عمیق ایمان و تقوا است . این دو را هم در چهرة عبادتها و راز و نیاز های آنها نمایان می شود . امروز برای تحقق حکومت جهانی اسلام ، بسیجیان حقیقی باید به این خصلت برجسته یاران امام عصر عج مجهز باشند . بسیجیان حقیقی همان یاران امام عصر اند در روایات آمده است که یاران امام عصر اکثرا ازجوانان هستند. آیا امروز نائب امام زمان عج در حال پرورش همان بسیجیانی ست که استحقاق یاری امام عصرعج را دارند؟

رهبر عزیزمان می فرمایند:

"شما جوانان باید دائماً هشیار باشید. معارف دینی خود و معارف انقلابی خود را هر چه میتوانید تعمیق كنید. مثل پاره‌های پولاد؛ « زبر الحدید» - آنطوری كه در تعبیرات حدیث و در بعضی دعاها وجود دارد - نفوذ ناپذیر و نفوذ كننده و در مقابل دشمن برنده و با اراده‌ی قوی باشید." -در دیدار بسیجیان استان فارس- 1387/2/14

عدالت طلبی و کمک به استقرار نظام اسلامی  :

بسیجی که منتظر ظهور عدالت گستر جهان است ، یقینا خودش به دنبال عدالت و عامل اجرای عدالت است . اگر امروز دکتر احمدی نژاد به عنوان یک بسیجی حقیقی شناخته می شود ، علت آن ، تلاش او برای اجرای عدالت است و نمونه ای بارز ازین تلاش ، برای اجرای عدالت ، هدفمندکردن یارانه هاست که سالها آرزوی دولتها و ملت عدالت طلب ایران بوده است . یاران امام عصر عج و زمینه سازان ظهور او به دنبال فراهم کردن مقدمات اجرای عدالت جهانی اند . پس درمسیر اجرای عدالت قدم برمی دارند . رهبر عزیزمان درباره عدالت طلبی منتظران می فرمایند :

"امروز ما انتظار فرج داریم. یعنى منتظریم كه دست قدرتمند عدالت‏گسترى بیاید و این غلبه‏ى ظلم و جور را كه همه‏ى بشریت را تقریباً مقهور خود كرده است، بشكند و این فضاى ظلم و جور را دگرگون كند و نسیم عدل را بر زندگى انسانها بوزاند، تا انسانها احساس عدالت كنند. این نیازِ همیشگى یك انسان زنده و یك انسان آگاه است؛ انسانى كه سر در پیله‏ى خود نكرده باشد، به زندگى خود دل خوش نكرده باشد. انسانى كه به زندگى عمومى بشر با نگاه كلان نگاه میكند، به طور طبیعى حالت انتظار دارد. این معناى انتظار است. انتظار یعنى قانع نشدن، قبول نكردن وضع موجودِ زندگى انسان و تلاش براى رسیدن به وضع مطلوب، كه مسلّم است این وضع مطلوب با دست قدرتمند ولى خدا، حضرت حجت‏بن‏الحسن، مهدى صاحب زمان (صلوات اللَّه علیه و عجّل اللَّه فرجه و ارواحنا فداه) تحقق پیدا خواهد كرد. باید خود را به عنوان یك سرباز، به عنوان انسانى كه حاضر است براى آنچنان شرائطى مجاهدت كند، آماده كنیم.."- نیمه شعبان - 27/5/1387

معنای واقعی عدالت طلبی و جلوه بزرگ آن استحکام بخشیدن به نظام اسلامی ست . هرکس امروز یاریگر نظام جمهوری اسلامی ست درجهت استقرار عدالت گام برداشته است و بسیجی حقیقی یاریگر عدالت طلبی ست . رهبر عزیزمان می فرمایند:"انتظار فرج معنایش این نیست كه انسان بنشیند، دست به هیچ كارى نزند، هیچ اصلاحى را وجهه‏ى همت خود نكند، صرفاً دل خوش كند به اینكه ما منتظر امام زمان (علیه الصّلاة و السّلام) هستیم. اینكه انتظار نیست. انتظارِ چیست؟ انتظارِ دست قاهرِ قدرتمندِ الهىِ ملكوتى است كه باید بیاید و با كمك همین انسانها سیطره‏ى ظلم را از بین ببرد و حق را غالب كند و عدل را در زندگى مردم حاكم كند و پرچم توحید را بلند كند؛ انسانها را بنده‏ى واقعى خدا بكند. باید براى این كار آماده بود. تشكیل نظام جمهورى اسلامى یكى از مقدمات این حركت عظیم تاریخى است. هر اقدامى در جهت استقرار عدالت، یك قدم به سمت آن هدف والاست."- نیمه شعبان - 27/5/1387

بسیجی بودن قدم اول برای رسیدن به ظهور

همه انبیای و اولیای الهی مبشر ظهور بوده اند زیرا جهان را به آمدن آن یار نازنین بشارت داده اند . پس یک مبشرظهور  در قدم اول خودش به وعده الهی ایمان و یقین کامل دارد و درون خود را ازهرتیرگی و یاس و شک و شبهه ای درمورد وعده تخلف ناپذیر الهی پاک کرده است . اما چگونه  کسی می تواند به وعده الهی و نزدیک بودن ظهور ایمان بیاورد بدون آنکه این ظهور در درون او رخ داده باشد ؟ و چگونه می توان مبشر ظهور بود درحالی که پرده های گناه وغفلت ، میان انسان و مولای او مانع شده باشد ؟ هرکس می خواهد به ظهور برسد اول باید در درون خود بسیجی باشد و یار امام زمان عج شود.

ظهور باید ابتدا در درون  روشنایی ایجاد کند و او را به خط نورانی ولایت متصل کرده باشد و به کار و تلاش درجهت رضای خداوند و خلیفه او دعوت کرده باشد تا آنگاه ازجمع این همت ها وتلاش ها و خلوص ها و خود سازی ها ظهور درعالم بیرون نیز به اذن خداوند رخ دهد. حرکت از درون و عمل به آیه " ان تقوموا لله مثنی و فرادا" وایستادن به خدا و فرمان او ، موجب ایجاد موج و خیزش بزرگ اجتماعی درجهت نیل به ظهور است . می دانیم که  گناهان امت اسلامی بوده که سبب تنهایی یاران حق شده و این گناه است که انسان ها را اتصال به ولایت دورمی اندازد . اگرگناه امت اسلامی در یاری خوبان نبود ، ظهور به تاخیرنمی افتاد .  در حدیثی از امام زمان عج آمده است : «اگر شیعیان ما ـ كه خداوند آنها را به طاعت و بندگى خویش موفّق بدارد ـ در وفاى به عهد و پیمان الهى اتّحاد واتّفاق مى‌داشتند و عهد و پیمان را محترم مى‌شمردند، سعادت دیدار ما به تأخیر نمى‌افتاد و زودتر به سعادت دیدار ما نائل مى‌شدند.» اگر ظهور تا قرن چهاردهم هجری ،به تاخیر افتاده علت آن همدل نشدن مومنان در طول این سالها در وفای به پیمان ولایت بوده است و اگر امروز در آستانه ظهور هستیم علت آن پاکسازی درون از دنیا طلبی ، خدا خواهی و جمع شدن و اتحاد قلوب مومنان حول محور ولایت و امامت است.

چرا انقلاب ما آغاز ظهور است ؟ زیرا آنچه در انقلاب ما رخ داد همین جمع شدن همت ها و ایمان ها وخلوص درونی مومنان بود . نوری که از قلب های مومنان آغاز شد و همه را بسیجی کرد و راهی حرکت به سمت ظهور نمود . از به هم پیوستن این نور انفجار نور یعنی انقلاب اسلامی ما در جهانی تاریک و سرشار از مادی گرایی و ظلم شکل گرفت .به تعبیر امام راحل انقلاب ما انفجارنور بود. امروز بسیجیان ولایی ادامه دهنده خط روشن ظهورند .  نورانیتی که از قلب های مومنان بسیجی نشات می گیرد مسیر حرکت جامعه ایمانی را به سمت ظهور روشن می کند و این مسیرنورانی سی سال است طی می شود و تا پیداکردن استحقاق کامل برای حضور ولی خدا درمیان ما راهی نمانده است . انشالله. و به همین علت است که سستی و غفلت و بی ایمانی هرکدام ازما ، دور شدن از مرام بسیجی ست و خود عاملی  برای  تاخیر در ظهور است و در مقابل سعی و تلاش و افزایش ایمان و خلوص درونی و کار و تلاش و خدمت  ، و در یک کلام بسیجی ماندن ، گام مهم و اساسی برای نزدیک شدن به ظهور است و به همین علت است که به فرموده رهبری عزیزمان ، بسیجی ماندن رمز و راز تحقق ظهور است.

آیاسپاه سیدخراسانی ، برای استقبال از امام زمان ارواحنا فداه  ، آماده می شود؟

به امید آنکه همه ما جزو یاران امام عصر عج و بسیجیان حقیقی باشیم ، تعجیل در فرج آقا امام زمان ارواحنا فداه صلوات .

درباره وبلاگ

عاشقم من عاشق سید علی
جان اگر خواهد بگویم من بلی

دل سپردم من به روی این ولی
جان فدایش بی سوال و بی ولی

ماه تابان برشب هجران ماست
نور رویش گشته بر ما منجلی

گر بخواهد یاری از من ماه من
می شتابم سوی او بی تنبلی

گر دهد اذن شهادت بر من او
می نهم بر دیده با یک یا علی
مدیر وبلاگ : منتظر ظهور

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان